UWAGA ABSOLWENCI GIMNAZJUM – listy zakwalifikowanych

Jutro (15 lipca 2016 r.) zostaną opublikowane listy zakwalifikowanych do przyjęcia do szkół ponadgimnazjalnych.

Kandydaci mogą zapoznać się z wynikami rekrutacji:

– na listach wywieszonych w szkołach (przypominamy, że jest to jedyna formalnie wiążąca forma publikacji wyników rekrutacji),
– po zalogowaniu się w systemie naboru na konto kandydata,
– za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej eLO! (aplikacja sama poinformuje o wynikach niezwłocznie po ich opublikowaniu) – dla użytkowników systemu Android.
Aplikację można pobrać tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.edu.vulcan.elo

Okres od 15 lipca od godziny 9.00 do 21 lipca 2016 r. do godziny 15.00 przeznaczony jest na potwierdzenie woli podjęcia nauki w szkole, do której kandydat został zakwalifikowany. Jeśli ktoś nie dostarczył jeszcze oryginałów świadectwa ukończenia gimnazjum i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego i zgadza się z wynikami kwalifikacji to musi w tym okresie dostarczyć wymienione dokumenty do szkoły, do której został zakwalifikowany.

Andrzej Sikorski