Turnieju młodzików

W sobotni poranek siatkarze z klasy sportowej – 2cg, przebywali w Katowicach na turnieju młodzików. To już jest IV etap i II turniej tych rozgrywek. Chłopcy w końcu przełamali złą passę i zagrali dwa świetne mecze. W pierwszym spotkaniu spotkali się z rówieśnikami z Katowic – UKS ” Źródełko”. Pierwszy set był niezwykle wyrówany, ale proste dwa błędy w końcówce seta pozbawiły nas zwycięstwa i siatkarze z Kochana przegrali 26-24. Mobilizacja w drugim secie spowodowała gładkie zwycięstwo świętochłowiczan 25-16. W tie-breaku mieliśmy dwie piłki meczowe, ale ściany gospodarzom pomogły. Przegraliśmy 16-14 i ostatecznie 2-1, po bardzo ładnym meczu. Podrażnieni taką porażką chłopcy z UKS „Wolę Volley” Świętochłowice szybko i gładko pokonali rówieśników z MUKS Michałkowice 2-0 (-16,-22). Po feriach, ciąg dlaszy zmagań. Wszystkich miłośników siatkówki zapraszamy 12 marca o godz. 10.00 na salę gimnastyczną przy ZSO nr 1.