Nabór do szkół ponadgimnazjalnych!

–   Od 26.06 do 30.06.2015 do godziny 15.00 – uczniowie dostarczają do szkoły pierwszego wyboru dokumenty poświadczające osiągnięcia tzn. oryginały lyb poświadczone kopie świadectwa ukończenia gimnazjum i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego, zaświadczenia, dyplomy potwierdzające sukcesy w konkursach, zaświadczenia wolontariatu.

–   3 lipca od godz. 10.00 zostaną opublikowane listy zakwalifikowanych do szkół. Informacje o zakwalifikowaniu będą dostępne w szkołach, po zalogowaniu na koncie ucznia w systemie naboru i SMS-em (o ile taką usługę uczeń zamówi).

–   Od 3.07 do 7.07.2015 – w celu potwierdzenia woli nauki w szkole, do której uczeń został zakwalifikowany należy tam dostarczyć (o ile wcześniej nie zostały dostarczone) oryginały świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego. Jeśli uczeń został zakwalifikowany do innej szkoły niż jego szkoła pierwszego wyboru musi te dokumenty przenieść.

–   8 lipca o godz. 9.00 zostaną opublikowane listy przyjętych. Informacje o przyjęciu będą dostępne w szkołach, po zalogowaniu na koncie ucznia w systemie naboru i SMS-em (o ile taką usługę uczeń zamówi).

–   Od 8 lipca 2015 r. i trwa do końca sierpnia rekrutacja uzupełniająca. Uczniowie, którzy nie zostali nigdzie przyjęci starają się o przyjęcie do szkół gdzie są jeszcze wolne miejsca. W tym okresie można ewentualnie zmienić szkołę, jeśli wyniki rekrutacji były dla ucznia niezadowalające.

Powodzenia