Mały OKR 2015

Dnia 20 lutego 2015 r. odbyły się szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego dla szkół podstawowych i gimnazjów MAŁY OKR 2015. W eliminacjach wzięło udział dziesięcioro uczestników. W kategorii poezja śpiewana: Marcin Dalibor (3ag), Laura Wolny (2ag). W kategorii recytacja: Jakub Daniluk (3ag), Magdalena Gatner (2cg), Barbara Gurgul (2ag), Oliwia Jasińska (1ag), Filip Mierzwa (2bg), Beata Nowak (1cg), Olga Nurczyńska (1ag), Michał Zimnol (3ag). Uczestnicy zaprezentowali wybrane utwory z poezji lub prozy przed jury w składzie: mgr Katarzyna Prędota, mgr Katarzyna Tomczyk i mgr Patrycja Wilczek.

Wyniki szkolnych eliminacji:
poezja śpiewana
I miejsce – Laura Wolny (2ag)

recytacja
I miejsce – Michał Zimnol (3ag)
II miejsce – Filip Mierzwa (2bg)
III miejsce – Oliwia Jasińska (1ag)

Wymienione osoby będą reprezentować naszą szkołę 3 marca 2015 r. podczas miejskich eliminacji Konkursu Recytatorskiego MAŁY OKR 2015.

Patrycja Wilczek