Gruzińskie opowieści w Kochanie

Wakacje już dawno za nami, ale zawsze miło powspominać letnie podróże. Uczestnicy kolejnej edycji wyprawy „Kochanowski w Azji – Gruzja 2021”, której organizatorem jest świętochłowicka  Szkoła Podstawowa nr 2, wraz z I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego, chętnie dzielą się swoimi wspomnieniami. W zeszłym tygodniu młodzi podróżnicy, wraz z opiekunami, odwiedzili Prezydenta Miasta Świętochłowice, pana Daniela Begera, który honorowo patronował całemu wydarzeniu, oraz Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty, panią Dorotę Leszczyńską. W tym tygodniu zorganizowano prelekcje i pokaz zdjęć dla wszystkich uczniów Kochana. W specjalnym pokazie, który odbył się w języku angielskim, uczestniczyli uczniowie klas dwujęzycznych I Liceum oraz goście specjalni – uczniowie klasy siódmej dwujęzycznej, ze Szkoły Podstawowej nr 2. Warto zwiedzać i poznawać świat, oczywiście najlepiej z Kochanem i SP 2 – podkreślała Dyrektor I Liceum, pani Jolanta Daniluk. Zapraszamy wszystkich uczniów na kolejne wyprawy – dodała. W październiku młodzi podróżnicy mają w planach pokaz otwarty w katowickim Klubie Podróżników „Namaste”, na który serdecznie zapraszamy.