Gimnazjaliści z klas trzecich!

Trwa proces naboru do szkół ponadgimnazjalnych.
Do 24 czerwca do godziny 12.00 uczniowie trzecich klas gimnazjów mają czas na wybór szkoły, w której chcą kontynuować naukę.

Co należy zrobić?

• Zalogować się do systemu naboru przez stronę slaskie.edu.com.pl login i hasło uczniowie otrzymali w szkole.
  • Uzupełnić dane adresowe swoje i rodziców.
  • Podać języki obce, których uczyli się w gimnazjum lub te, których chcieliby uczyć się w przyszłej szkole.
  • Stworzyć listę preferencji zawierającą wykaz klas i szkół. Na pierwszym miejscu należy umieścić klasę i szkołę, do której uczeń chciałby się dostać w pierwszej kolejności. Pozostałem pozycje to rezerwa na wypadek gdyby uczniowi brakło punktów by dostać się do wymarzonej szkoły.
  • Gotowy wniosek należy wydrukować i po podpisaniu przez kandydata i rodziców dostarczyć TYLKO do szkoły pierwszego wyboru w nieprzekraczalnym terminie 24.06.2015r. godzina 12.00.

Pozostało jeszcze 16 dni roboczych!

dodał: Andrzej Sikorski