Dzień Chłopca 2015

Dnia 2.10.2015r. z okazji Dnia Chłopca, Rada Młodzieżowa naszej szkoły wraz z Panią mgr Jolantą Daniluk, zorganizowała konkurs na Mistera szkoły. W konkursie udział wzięli zarówno chłopcy z klas gimnazjalnych, jak i licealnych.

Uczniowie naszego liceum podeszli do zadania z wyjątkową pomysłowością i włożyli wiele wysiłku w przedstawienie się z jak najlepszej strony. Ich pomysł bardzo nas zaskoczył, gdyż większość z chłopców to urocze kobiety, poruszające się na wysokich obcasach. Na twarzach widzów pojawił się uśmiech, ale również cień niepokoju, a niejedna z dziewcząt pomyślała „Gdzie ci mężczyźni?”

Ale Oni byli! Ostatecznie konkurs zakończył się zwycięstwem ‚Mariana ze Śląska’, czyli Patryka Jarockiego z kl. 3a gimnazjum, i ubranego w modny garnitur dżentelmena, czyli Karola Świderskiego z kl. 2b.

Na drugim miejscy, w kategorii gimnazjum, uplasował się Maciek Wojtyczka (2bg), a na trzecim Rafał Hajk (1cg)

W kategorii liceum drugie miejsce zdobył Daniel Kler (2a) a trzecie Dawid Budzyński (1c).

Było to kolejne ciekawe i zabawne wydarzenie w naszej szkole.

Dominika Kułaga