Chińska przygoda w śląskim zoo

W ubiegłą sobotę (08.09 br.) uczniowie naszej szkoły oraz studenci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach uczestniczyli w organizacji i świętowaniu 60 urodzin Śląskiego Ogrodu Zoologicznego.

Dla najmłodszych odwiedzających nasze uczennice przygotowały kolorowe baloniki w kształtach zwierząt oraz malowanie twarzy.

Troskę nad przygotowaniem imprezy sprawowały panie dr Katarzyna Bańka-Orłowska oraz mgr Katarzyna Prędota.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały panie dr Katarzyna Bańka-Orłowska oraz mgr Katarzyna Prędota oraz mgr Klaudia Siemieniak.

tekst: mgr Klaudia Siemieniak
zdjęcia: dr Katarzyna Bańka-Orłowska