Bieganie łączy pokolenia!

Wiosenna aura minionego weekendu zachęcała do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Uczniowie świętochłowickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w sobotnie przedpołudnie zameldowali się w Katowickim Parku Leśnym, gdzie wzięli udział w Festiwalu Biegowym. Były to niezwykłe zawody, ponieważ w jednej sztafecie pobiegli razem uczniowie oraz nauczyciele i rodzice. Zespoły zarówno z gimnazjum, jak i liceum, dały z siebie wszystko, zajmując w swoich kategoriach odpowiednio pierwsze i drugie miejsce. Panowała świetna atmosfera, wszyscy wzajemnie się dopingowali. Każdy z uczestników sztafety otrzymał pamiątkowy medal. Każda ze szkół, która zajęła miejsce na podium, otrzymała także bony na sprzęt sportowy. Cieszę się, że udało się zebrać i zmobilizować tak świetną ekipę, myślę, że wszyscy miło spędziliśmy czas no i dodatkowo udało wywalczyć się coś dla całej szkolnej społeczności – podsumowywała pani Anna Żurek, nauczycielka wychowania fizycznego. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!