Licealiści walczyli pod siatką

Początek tygodnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Świętochłowicach upłynął pod znakiem siatkarskich emocji. W miejskim turnieju zagrały reprezentantki i reprezentanci świętochłowickich szkół ponadgimnazjalnych.  Do turnieju dziewcząt przystąpiły tylko dwie szkoły, gospodynie z I LO oraz reprezentantki II LO. Dziewczęta z „Kochana” pokonały koleżanki z II LO 3:0. We wtorek, do rywalizacji panów, przystąpiły cztery szkoły. Siatkarze z „Kochana” znów okazali się niegościnni, nie dając szans rywalom. Drugie miejsce zajęło II LO, trzecie przypadło ZSEiU, a czwarte SZSP „Don Bosco”. Gratulujemy wszystkim sportowej postawy, cieszę się, że to nasi uczniowie będą reprezentowali Świętochłowice w zawodach rejonowych – podsumował dyrektor ZSO nr 1, trener Mariusz Szeremeta.