Zakończenie klas trzecich liceum

W środę 22 maja odbyło się uroczyste pożegnanie klas trzecich I LO im. Jana Kochanowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Świętochłowicach. Wydarzenie zainaugurowała przemowa Dyrektora Szkoły, który ciepło wyraził się o kończących edukację uczniach. Następnie wychowawcy klas wraz z Dyrektorem wręczyli świadectwa i wyróżnienia najlepszym absolwentom. Najlepszą uczennicą w szkole – PRIMUS INTER PARES została Karolina Zębalska z klasy 3a. Słowa pożegnania wyrazili również uczniowie młodszych klas, których reprezentowała Magdalena Badura z klasy 2c. Uroczystość została przygotowana przez uczniów i wychowawców klas drugich. Maturzystom dziękujemy za wspólnie spędzone 3 lata i życzymy dalszych sukcesów!

Monika Szafraniec