Wyprawa do Chin

We wtorek, tj. 14.01.2020r. w naszej szkole byliśmy świadkami bardzo ważnego wydarzenia!

Nasze chińskie gwiazdeczki otrzymały stypendium naukowe, które zostanie przez nie wykorzystane na wylot do Chin w ramach ‚winter camp’ organizowanego przez Instytut Konfucjusza we Wrocławiu.

Bardzo dziękujemy organizatorom za umożliwienie naszym zdolniachom spełnienia swojego marzenia i wylotu do Chin.

Ponadto baaardzo serdecznie dziękujemy darczyńcom, którzy wsparli finansowo naszą inicjatywę: katowickiej firmie Energoprojekt, Stowarzyszeniu Razem dla Świętochłowic, dąbrowskiej firmie Holisfera, dr hab. Katarzynie Bilińskiej-Reformat, dr Katarzynie Bańka-Orłowskiej, Panu Dyrektorowi Mariuszowi Szeremecie, szkolnej radzie rodziców i wielu innym osobom!!

Jesteście wielcy!

Z wyrazami szacunku,