Ruszyły zajęcia w ramach patronatu Uniwersytetu SWPS w Katowicach

15.09.br klasa psychologiczno –pedagogiczna , wzięła udział w pierwszych zajęciach, prowadzonych przez przedstawicieli  Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Zajęcia te zainaugurowały cykl wykładów i ćwiczeń, w których uczniowie klasy psychologiczno –pedagogicznej, będą uczestniczyć  regularnie co dwa tygodnie.

Podczas pierwszych zajęć uczniowie zostali zapoznani z przygotowanym specjalnie dla nich sylabusem, a więc z szczegółowym programem, wymaganiami oraz kryteriami oceny. Ustalone zostały również zasady pracy na zajęciach. Uczniowie wzięli również udział w zajęciach integracyjnych. Podczas zajęć panowała dobra atmosfera. Prowadzący z racji przypadającego w tym dniu Międzynarodowego Dnia Kropki, nagradzali każdą aktywność uczniów właśnie kropką,którą przyklejali na ubiór uczestników zajęć. Inicjatywa ta nie tylko motywowała uczniów do aktywności ale wywoływała na twarzach  sporo uśmiechu. Następne zajęcia odbędą się  już 29.09br.

Joanna Stemplowska