Podróżnicze opowieści w „Namaste”

Uczestnicy tegorocznej szkolnej wyprawy „Kochanowski w Azji – Indie – Ladakh 2022” po raz kolejny zagościli z prelekcją i pokazem zdjęć w katowickim Klubie Podróżników „Namaste”. Świetnego duetu prowadzących absolwentów Kochana, Wojciecha Broma i Jakuba Bryłki, z zaciekawieniem słuchali zaproszeni goście, w tym panowie prezydenci naszego miasta, Daniel Beger i Sławomir Pośpiech, oraz pani dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty, Dorota Leszczyńska. Nie zabrakło również rodzin, przyjaciół, uczestników poprzednich edycji wypraw w ramach „Kochanowskiego w Azji”, oraz miłośników dalekich podróży. Piękne zdjęcia i dowcipne opowieści pozwoliły na dwie godziny przenieść się do magicznej, górskiej krainy, Ladakhu. Kolejne prelekcje odbędą się w Świętochłowicach, dla uczniów I LO oraz klasy dwujęzycznej z SP 2, oczywiście w języku angielskim.