OMNIBUS 2022 – uroczysta gala

27 kwietnia w CKŚ w Świętochłowicach odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród zwycięzcom konkursu OMNIBUS dla klas I-III i VII-VIII. Nasza szkoła wraz z II LO z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Reja była organizatorem OMNIBUSA dla uczniów klas VII-VIII. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Świętochłowic, a Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” objął nad konkursem patronat merytoryczny. Galę uświetniły występy utalentowanej młodzieży w tym naszej uczennicy Ani Różyczki z klasy 2a.
Podczas Gali uczniowie odebrali z rąk Pana Prezydenta dyplomy oraz bony upominkowe, a także miejskie gadżety.

Wyniki OMNIBUSA klas VII-VIII:

I miejsce – Natalia Dudek (SP1)
II miejsce – Emilia Rybska (SP1)
III miejsce – Michalina Komander (SP8)
Wyróżnienia otrzymali także:
Jakub Setnik (SP1)
Dominik Waluga (SP1)
Kaja Sichma (SP2)
Zuzanna Piela (SP3)
Mateusz Jojko (SP8)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy włączyli się w organizację konkursu.