Niezłe z nich aparaty!

Miny napotykanych dzisiaj na ulicy Katowickiej mieszkańców Świętochłowic – bezcenne! Uczniowie klasy 1d wzbudzali zainteresowanie lokalnej społeczności, przechadzając się po centrum miasta, robiąc dziwne rzeczy i uwieczniając to wszystko na fotografiach natychmiastowych przy użyciu nowoczesnych instaxów. Wszystko to odbywało się w ramach drugiego etapu projektu „Przestrzeń otwarcia”. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania Jessici Kufy i Agnieszki Karpiel, czyli inicjatorek tego całego, jakże pozytywnego zamieszania. Nam jako widzom pozostaje cierpliwie czekać do wystawy, która będzie zwieńczeniem działań młodzieży naszego liceum. Wcześniej odbędzie się jeszcze jedno spotkanie, kiedy koordynatorki będą wspierać uczniów dobrymi radami dotyczącymi przygotowania ekspozycji i wernisażu.

Magdalena Bula