Nagrody dla uczestników escape room

Podczas Dnia Sportu nagrodzono wszystkich dwudziestu czterech uczestników szkolnego escape room – Korzenne przyprawy, który odbył się w miniony piątek. Dla uczniów przygotowano pamiątkowe kubki z logo szkoły. Natomiast członkowie trzech zwycięskich drużyny otrzymali bony podarunkowe. Oto wyniki:
I miejsce – Judyta Piwowarczyk, Paweł Skop, Jakub Wons – uczniowie klasy 3c
II miejsce – Monika Mężykowska, Tomasz Gremlowski, Emil Semba – uczniowie klasy 3a
III miejsce – Amelia Blachura, Wiktoria Lipińska, Kamil Szuster – uczniowie klasy 1c
Nagrody dla uczniów zostały sfinansowane z budżetu Gminy Świętochłowice w ramach aktywizacji i integracji uczniów, a w organizację escape room zaangażowały się pani Monika Szafraniec nauczyciel geografii i pani Patrycja Wilczek nauczyciel bibliotekarz.