Korzenny świat

Korzenny świat – to temat przewodni zorganizowanego w szkole escape roomu. 27 maja sala geograficzna zamieniła się w pokój zagadek, a 3-osobowe zespoły z każdej klasy podjęły się wyzwania rozwiązania szeregu zadań związanych z tematyką przypraw, aby odnaleźć klucz i wyjść! Śmiałkowie mieli na to zaledwie pół godziny, a czekały na nich nie lada wyzwania. Musieli wykazać się m. in. umiejętnością dopasowania przyprawy do jej opisu, odczytywania mapy i korzystania z kompasu. Na uczniów czekały przyprawy, które mogli wziąć do ręki, powąchać, a nawet skosztować! Byle tylko jak najszybciej poradzić sobie z zadaniami i dotrzeć do upragnionego klucza zamkniętego w krypteksie. Większość drużyn zmieściła się w zaplanowanym czasie, a o szczegółowych wynikach poinformujemy podczas Dniu Sportu. Gratulujemy wszystkim, którzy opuścili escape room!