„Kochanowski w Azji” na Festiwalu Slajdów Podróżniczych

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Świętochłowicach ma duże podróżnicze tradycje. W ramach wypraw „Kochanowski w Azji” uczniowie wraz z nauczycielami już trzykrotnie odwiedzili Azję, zwiedzając Indie, Nepal, Wietnam i Indonezję. O ostatniej podróży, a dokładnie o prawie dwutygodniowym pobycie na indonezyjskiej wyspie Bali, będzie można posłuchać podczas Festiwalu Slajdów Podróżniczych w Katowicach, już 24 stycznia, o godzinie 19:00, w budynku Biblioteki Śląskiej.

Przypomnijmy, że już na przełomie czerwca i lipca uczniowie „Kochana” po raz kolejny ruszą do Azji. Tym razem ich celem będą Singapur i Malezja. Więcej informacji i ciekawostek na facebookowym fanpage`u wyprawy „Kochanowski w Azji – Malezja i Singapur 2019”.