Kochan po raz czwarty rusza do Azji!

Dalekie wyprawy powoli stają się tradycją świętochłowickiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego. Uczniowie tej szkoły, wraz ze swoimi nauczycielami, zwiedzili już Indie, Nepal, Wietnam i Indonezję. Powoli zbliża się kolejna wielka podróż „Kochana”. Na przełomie czerwca i lipca grupa młodych podróżników wyruszy do Singapuru i Malezji. W ramach kolejnej odsłony „Kochanowskiego w Azji” siedmioro uczniów spędzi ponad trzy tygodnie, podróżując po Półwyspie Malajskim. Zapraszamy wszystkich do polajkowania naszego fanpage`a, podczas wyprawy będzie można znaleźć tam bieżące relacje z podróży, a i teraz sporo tam się dzieje – zachęca organizatorka wyprawy, pani Anna Żurek. Wystarczy wpisać na Facebooku „Kochanowski w Azji – Singapur i Malezja 2019”. Patronat honorowy nad wyprawą objął Prezydent Miasta Świętochłowice, pan Daniel Beger. Bądźcie razem z nami!