I Biznesowe Śniadanie w „Kochanie”

W dniu dzisiejszym odbyło się I Biznesowe Śniadanie w „Kochanie”. Swą obecnością uświetnili je Daniel Beger Prezydent Świętochłowic, Sławomir Pośpiech Wiceprezydent Świętochłowic. Zaproszeni zostali także Dorota Leszczyńska Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Świętochłowicach oraz Sponsorzy i Przyjaciele szkoły: Marzena Pocheć Dyrektor Oddziału Banku PKO BP S.A., Iwona Drażyk – Aleksa Kierownik Działu Banku PKO BP S.A., Jacek Kamiński Prezes MPGK, Krzysztof Zarzecki i Marcin Zarzecki Prezesi firmy Transport, Bartłomiej Pierończyk Prezes ONY Way Transport, Roman Ćwienk i Mateusz Ćwienk Prezesi Inter-Centrum, Adam Koźlik Prezes firmy budowlanej, Izabela Sierant – Niedźwiedzka Przewodnicząca Rady Rodziców. Pani Jolanta Daniluk Dyrektor szkoły podziękowała wszystkim za owocną współpracę, pomoc i wsparcie w wielu przedsięwzięciach realizowanych na terenie szkoły w ostatnim czasie.