Goście z Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka na zajęciach z maturzystami

Współpraca z kolejną uczelnią wyższą – WSP im. J. Korczaka – zaowocowała zajęciami dla naszych uczniów. Młodzież klasy 3 b powoli żegna się już ze szkołą i lekcjami psychologii. Na zakończenie trzyletniej przygody uczniowie wzięli więc udział w warsztatach pt. „Drogowskaz – jak odkryć swój potencjał?”, prowadzonych przez dr Katarzynę Gabryś oraz dr Martę Filipowicz z Wydziału Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach, oddziału Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie. Zajęcia te miały na celu wspieranie i poszerzanie kompetencji społecznych, rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, pogłębianie wiedzy o sobie samym, poznanie swoich mocnych stron, atutów i talentów.

Agnieszka Piotrowiak