Dzień Pierwszoklasisty

W piątek nasza szkoła świętowała Dzień Pierwszoklasisty. Wydarzenie miało charakter mniej formalny niż zwykle, gdyż uczniowie klas pierwszych liceum przeszli swój chrzest bojowy w trakcie XLI Rajdu ZSO nr 1. Wszystkich nowych uczniów serdecznie powitali dyrektor szkoły, Mariusz Szeremeta, starsi koledzy i koleżanki z klas drugich oraz cała społeczność szkolna. W trakcie uroczystości uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie, odebrali dyplomy oraz słodkie upominki. Starsi koledzy przygotowali dla naszych „Kociaków” kilka konkurencji: tradycyjne picie mleka na czas, rozwiązanie quizu dotyczącego wiedzy o szkole oraz pokonanie toru przeszkód. Było wesoło! Po zaliczeniu wszystkich konkurencji uroczyście przyjęto „Kociaki” w poczet uczniów naszej szkoły.

Barbara Galusik