Dni otwarte w Kochanie!

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Świętochłowicach zaprasza na dni otwarte!

Zbliża się czas, w którym absolwenci szkół podstawowych będą musieli zdecydować, gdzie kontynuować naukę. Świętochłowicki Kochan to bardzo dobry wybór!
Tegoroczna oferta edukacyjna jest niezwykle interesująca. Planowane jest uruchomienie następujących klas:

• dwujęzycznej,
  • politechniczno-lingwistycznej,
  • psychologiczno-pedagogicznej,
  • sportowej o specjalności piłka siatkowa,
  • ogólnej.

Kochan to także tradycyjne, górskie rajdy szkolne, wycieczki do europejskich stolic i ciekawych zakątków Polski, wymiana uczniowska z Holandią, dni tematyczne, spływy kajakowe, narciarskie obozy zimowe… Atrakcje, jakie czekają na Was w naszym Liceum, można by wymieniać jeszcze długo, ale może lepiej przyjść i przekonać się samemu, przed rozpoczęciem nauki w murach Kochana?

W trakcie dni otwartych o naszej ofercie opowiedzą wam nauczyciele i uczniowie. W sobotę, 8 maja, spotykamy się online, na szkolnym Facebooku, gdzie o godzinie 12:00 rozpocznie się transmisja na żywo.

W tradycyjnej formie będzie można porozmawiać z nauczycielami Kochana w przyszłym tygodniu:

• wtorek, 11.05, godz. 17:00-19:00 – klasa sportowa,
  • środa, 12.05, godz. 16:00 – 18:00 – klasa psychologiczno – pedagogiczna,
  • czwartek, 13.05, godz. 16:00 – 18:00 – klasa dwujęzyczna,
  • piątek, 14.05, godz. 16:00 – 18:00 – klasa politechniczno – lingwistyczna.

Zapraszamy Was serdecznie!