Studenci Erasmusa ponownie w Kochanie!

Dnia 16 kwietnia uczniowie klas trzecich gimnazjum oraz pierwszych liceum mieli okazję spotkać się z grupą studentów przebywających w Polsce w ramach programu Erasmus.
Tym razem gościliśmy przedstawicieli Grecji, Serbii i Turcji. Młodzież wysłuchała ciekawych prelekcji na temat wybranych aspektów kultury powyższych państw. Studenci skupili się na przedstawieniu ciekawostek dotyczących miejsc ich pochodzenia oraz sprawdzili wiedzę naszych uczniów w tej dziedzinie.
Nasi gości podzielili się też swoimi doświadczeniami związanymi z nauką języka angielskiego oraz programem wymian międzynarodowych. Starali się zachęcić słuchaczy do wytrwałej nauki języków obcych, kładąc nacisk na ich wartość i znaczenie we współczesnym świecie.

Hanna Warwas