Pomocnicy Vanessy także w naszej szkole!

Akcja zbierania funduszy na leczenie małej świętochłowiczanki zatacza coraz szersze kręgi – jest to niesamowite, jak wiele osób i organizacji stara się pomóc. Również uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni. Spontanicznie zorganizowali najpierw zbiórkę ciast, a następnie ich sprzedaż na przerwach. W ofercie były nie tylko tradycyjne babki i serniki czy amerykańskie pancakesy, ale nawet ciasto wegańskie! Bez względu na rodzaj wszystkie wypieki cieszyły się takim zainteresowaniem, że udało się wszystko sprzedać i zebrać… kilkaset złotych! Wszyscy ofiarodawcy i szkolni cukiernicy zasługują na pochwałę. Ale o wyjątkowości całego przedsięwzięcia świadczy również fakt, że dwa ciasta przyniosły panie w żaden sposób niezwiązane z naszą szkołą, powodowała nimi wyłącznie chęć bezinteresownej pomocy. Pani Katarzyno Dymek i pani Tatiano Klimas – bardzo dziękujemy!

Magdalena Bula