Nabór do szkół ponadgimnazjalnych

Komunikat nr 4

14 lipca (w piątek) zostaną opublikowane listy przyjętych i nieprzyjętych do szkół ponadgimnazjalnych.
Na listach znajdą się kandydaci, którzy potwierdzili wolę nauki przez dostarczenie do szkoły, do której zostali zakwalifikowani oryginałów świadectwa ukończenia gimnazjum i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

• Listy przyjętych zostaną udostępnione w szkołach.
  • Kandydat może sprawdzić, do której szkoły został przyjęty logując się na swoje konto w systemie naboru.
  • Informację o przyjęciu do szkoły można również otrzymać za pośrednictwem aplikacji mobilnej eLO!

Od 14 lipca do 31 sierpnia 2017r. będzie trwała rekrutacja uzupełniająca:

• Uczniowie, którzy nie zgadzają się z wynikami rekrutacji oraz uczniowie, którzy nie zakwalifikowali się do żadnej szkoły mogą szukać wolnych miejsc w innych szkołach.
  • Uczniowie, których czekają jeszcze egzaminy poprawkowe będą przyjmowani do szkół ponadgimnazjalnych w ramach pozostałych wolnych miejsc.

Andrzej Sikorski