Mikołajki

Jak co roku, Rada Młodzieżowa pod kierownictwem Pani Jolanty Daniluk zorganizowała szkolne Mikołajki.
Od rana po szkole przechadzał się Mikołaj, który grzecznym dzieciom rozdawał smakołyki. W tym jakże ważnym zadaniu towarzyszyli mu pomocnicy: Elfy, Śnieżynka, Aniołek i Diabełek. Jednak, by zostać obdarowanym w tym dniu przez tak wyjątkową osobę, należało poprawnie rozwiązać rebusy, które wcale nie należały do najłatwiejszych. Niegrzeczni uczniowie, aby dostać słodkości musieli usiąść na kolana Mikołaja i wykonać dodatkowe, indywidualne zadanie, np. zaśpiewać piosenkę lub wyrecytować wierszyk. Kulminacją wizyty Mikołaja w naszej szkole był konkurs wiedzy o Świętym oraz szalona mikołajkowa dyskoteka, która odbyła się na dużej przerwie.
Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy, a Mikołaj wraz ze swoją świtą udał się w dalszą podróż.

Monika Szafraniec