Korea Cup 2015

„Niebieski Kochan” to drużyna uczniów klas drugich Gimnazjum nr 1, która dzisiaj wzięła udział w turnieju piłki nożnej KOREA 2015. Do rywalizacji stanęło 8 drużyn piłkarskich nie tylko ze Świętochłowic, ale również z miast ościennych. Wspaniała pogoda, ale przede wszystkim świetna atmosfera towarzyszyła wszystkim uczestnikom tego „mundialu” od samego początku do ostatniego gwizdka. Między meczami rozgrywany był turniej TURBOKOZAKA (sprawdzian indywidualnych umiejętności technicznych młodych piłkarzy) oraz konkurs na najlepszego bramkarza – karnego strzelał doświadczony sędzia tych zawodów i dla uatrakcyjnienia strzały padały tyłem, piętą. Dla uczestników organizator przygotwał poczęstunek z grilla. Wszystkie mecze stały na niezłym piłkarskim poziomie. Najlepsze drużyny otrzymały dyplomy, medale i nagrody rzeczowe. Nasi uczniowie zdobyli mocne III miejsce. Brawo chłopcy !!! Gratulacje !!!

dodał: Mariusz Szeremeta