Klasy medyczno-ratownicze w całkiem nowej odsłonie

Od kilku lat w naszym liceum dużym zainteresowaniem cieszy się klasa o profilu medyczno-ratowniczym. Uczniowie biorą udział w specjalnie dla nich zorganizowanych zajęciach, spotkaniach ze specjalistami oraz uczestniczą w wykładach i warsztatach na śląskich uczelniach wyższych. Klasy aktualnie uczące się w ramach tego programu pod opieką pani Stefanii Lamparskiej wkraczają w kolejny etap edukacji z nowym wizerunkiem. Od dzisiaj mogą z dumą prezentować swoje zainteresowania dzięki wyjątkowym koszulkom. Nie byłoby tej nowej odsłony, gdyby nie wsparcie finansowe ze strony władz miasta Świętochłowice oraz Stowarzyszenia „Razem dla Świętochłowic” – bardzo dziękujemy! W realizację całego przedsięwzięcia, a w szczególności w przygotowanie projektu graficznego koszulek zaangażował się radny Jerzy Migoń, długoletni nauczyciel geografii w naszej szkole – za poświęcony czas oraz pomoc również bardzo dziękujemy!

Magdalena Bula