Karnawałowe ostatki Kochana…

Uczniowie i nauczyciele ze świętochłowickiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego spotkali się w Młodzieżowym Domu Kultury na wspólnej, ostatkowej zabawie. Każda z klas otrzymała zadanie tematyczne, którym było przygotowanie przebrania oraz prezentacji tanecznej. Nie brakowało postaci z bajek, szalonych kowbojów, tancerzy przyszłości czy wysłanników piekła. Na koniec zaprezentowali się nauczyciele, w równie szalonych, karnawałowych kreacjach. Najliczniej przybyłe i najlepiej prezentujące się klasy otrzymały wyróżnienia, w postaci zaproszeń na pizzę. Wręczono także nagrody za szkolny turniej piłki siatkowej. Przypomnijmy, tytuł Mistrzów Szkoły wywalczyli uczniowie klasy 3cg. Po rozstrzygnięciu konkursu przyszedł czas na słodki poczęstunek i szaloną zabawę.
Organizatorką balu była pani profesor Jolanta Daniluk.

Teskt i zdjęcia: Anna Żurek