Gry i zabawy rekreacyjne

PROJEKT EDUKACYJNY: GRY I ZABAWY REKREACYJNE

20 marca 2018r. uczniowie klasy 2dg : Mateusz Surma, Piotr Badura, Dawid Wielgoś, Mateusz Kolar oraz Rafał Giesler przeprowadzili swój projekt edukacyjny, którego tematem były gry i zabawy rekreacyjne. Chłopcy postanowili zaprosić uczniów klasy trzeciej Szkoły Podstawowej nr 8 w Świętochłowicach. Przygotowania do projektu trwały kilka tygodni, uczniowie zaplanowali wszystko z drobnymi szczegółami, jednak przedsięwzięcie okazało się dużym wyzwaniem. Gry i zabawy poprzedzone skrupulatną rozgrzewką były różnorodne, wszechstronne i przeprowadzone w odpowiednim tempie. Najwięcej trudności organizatorom sprawiło manewrowanie grupą oraz przekaz informacji. Uważam jednak, iż chłopcy nie mając praktycznie żadnego doświadczenia zrealizowali projekt doskonale, co można było odczytać po twarzach zadowolonych uczniów z klasy trzeciej.

opiekun projektu : Ewa Spyra