Freestylowe szaleństwo uczniów „Kochana”!

Uczniowie klas sportowych spędzili wtorek aktywnie, udali się bowiem do chorzowskiego Freestyle Parku. To jedyne w kraju miejsce, gdzie w specjalnie przystosowanej hali można ćwiczyć akrobatykę i sporty freestylowe, takie jak jazdę na rolkach, rowerach BMX, nartach, snowboardach itp. Ćwiczący mają do dyspozycji trampoliny, doły wypełnione gąbkami, w których można bezpiecznie wylądować po wykonanej ewolucji, ścieżkę, planszę, rampy czy najazdy. Jest świetnie, można poszaleć, wyskakać się, poćwiczyć salta – wymieniała Patrycja Zagubień. Dużym zainteresowaniem cieszyło się podwieszane koło, na którym można wykonywać różne układy ćwiczeń. Chyba wystąpicie w kolejnej edycji „Mam talent” – żartowały opiekunki grupy, nauczycielki wychowania fizycznego, panie Sabina Szoczyńska i Anna Żurek. Po zajęciach uczniowie wychodzili spoceni i uśmiechnięci. Nauczyliśmy się nowych trików, już wiem, jak zrobić salto – cieszyła się Wiktoria Niemczyk. Teraz przed młodymi sportowcami jeszcze dwa dni nauki i będą cieszyć się z uroków wakacji.