Drzwi otwarte w „Kochanie”!

7 i 8 kwietnia to w świętochłowickim I Liceum Ogólnokształcącym Dni Otwarte. W piątek, uczniowie gimnazjów będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną na przyszły rok szkolny, a także z imprezami, tradycyjnie organizowanymi przez społeczność świętochłowickiego „Kochana”. Dla odwiedzających przygotowano lekcje pokazowe oraz ciekawe prezentacje. Przypomnijmy, że w przyszłym roku szkolnym na licealistów czekają klasy: sportowa o specjalności piłka siatkowa, biznesowa, uniwersytecka z językiem chińskim oraz pschychologiczno-pedagogiczna i medyczno-ratownicza.
W sobotę natomiast, w ramach Festynu Rodzinnego, goście będą mieli okazję obejrzeć bazę szkolną, spróbować swoich sił w szermierce na szpady, obejrzeć pokazy jazdy na rolkach, dla młodzieży przygotowano turniej gier planszowych i gier komputerowych. Najmłodsi wezmą udział w poszukiwaniach wielkanocnych jajek. Na głodnych i spragnionych czekać będą stoiska z łakociami. Wszystkich serdecznie zapraszamy!