15 marca – wybory do Rady Młodzieżowej

Dnia 15 marca odbyły się wybory do Rady Młodzieżowej.

W skład nowej Rady Młodzieżowej weszli:

Przewodniczący szkoły
Grzegorz Król 1c

I zastępca przewodniczącego
Dominik Owczarek 2b

II zastępca przewodniczącego
Ewa Cywińska 2bg

Sekretarz
Izabela Chamczyk 3dg

Skarbnik
Agnieszka Drażyk 2b

16 marca odbył się sejmik uczniowski. W obecności dyrektora, opiekunki Rady Młodzieżowej pani Jolanty Daniluk oraz przedstawicieli klas ustępująca przewodnicząca samorządu szkolnego, maturzystka Wiktoria Skowrońska (3b), symbolicznie przekazała władzę w szkole nowo wybranemu przewodniczącemu, Grzegorzowi Królowi (1c). Nowi członkowi Rady proponowali przywrócenie „szczęśliwego numerka”, zorganizowanie wyborów miss i mistera szkoły, przygotowywanie playlisty na szkolne przerwy przez każdą klasę i stworzenie tablicy rekordów sportowych naszych uczniów, a także umieszczenie na portierni skrzynki, do której uczniowie wrzucaliby swoje propozycje. W trakcie sejmiku młodzież miała okazję zadawać pytania panu dyrektorowi i członkom Rady Młodzieżowej. Pan dyrektor zapewnił uczniów o swojej otwartości i gotowości do współpracy. Nowemu samorządowi życzymy powodzenia w realizacji wyborczych obietnic!

Patrycja Wilczek